Відбулася сесія Гадяцької міської ради

Дата: 21.12.2019 12:17

19 грудня відбулося друге пленарне засідання п`ятдесят шостої сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання. Перед розглядом питань Володимир Нестеренко привітав усіх присутніх зі святом Миколая та прийдешніми новорічними святами. Далі розпочали засідання. На порядок денний виносилося 23 питання. З найголовнішого - про бдет Гадяцької міської об`єднаної територіальної громади на 2020 рік, затвердження міської Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2020-2024 роки; про затвердження Програми благоустрою території Гадяцької ОТГ на 2020 рік; про затвердження Програми поводження з твердими побутовими відходами та території ОТГ, про придбання автобуса, який курсуватиме за маршрутом Гадяч-Біленченківка, про ремонт доріг та ряд інших важливих питань.