Представники закладів загальної середньої освіти Гадяцької і Сергіївської ОТГ гідно виступили на відбірковому етапі ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020

Фото без опису20 грудня 2019 року на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського та Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г. Короленка проведено відбірковий етап ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020». Об’єднану команду Гадяцької та Сергіївської ОТГ цього року на конкурсі представляли переможці І (зонального) туру конкурсу: учитель хімії Гадяцького обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ст. ім. Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради Бурлай Олеся Григорівна (номінація «Хімія»); учитель історії Гадяцької  спеціалізованої школи  І-ІІІ ст. № 2 ім. Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради Бредун Максим В’ячеславович (номінація «Історія»); учитель початкових класів Розбишівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Сергіївської сільської ради Кравченко Ольга Вікторівна (номінація «Початкова освіта»); учитель образотворчого мистецтва Розбишівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Сергіївської сільської ради Козуб Надія Петрівна (номінація «Образотворче мистецтво»).

Фото без описуСкладним і напруженим був конкурсний день, кожен із учасників показав високий фаховий та професійний рівень, щедро ділився з колегами своїми педагогічними здобутками, демонстрував нові педагогічні ідеї. Для наших педагогів конкурс став ще однією сходинкою до вершин професійної майстерності, відкрив багато нових граней їхнього педагогічного досвіду, став школою самоствердження і самовираження.

За рішенням журі Козуб Надія Петрівна стане учасником очного етапу ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020».

Фото без описуВід імені відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради, відділу освіти, молоді, спорту та культури виконавчого комітету Сергіївської сільської ради і міського методичного кабінету, всієї педагогічної спільноти закладів освіти Гадяцької і Сергіївської ОТГ щиро вітаємо наших кращих вчителів з високими здобутками в конкурсі! Зичимо міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, оптимізму, творчих здобутків, сили та наснаги у виконанні почесної місії вчителя – творінні добра, навчанні та вихованні учнівської молоді. Нехай кожен день приносить Вам, шановні Надіє Петрівно, Ольго Вікторівно, Олесю Григорівно, Максиме В’ячеславовичу, радість і задоволення від зробленого, а ваші щирість і талант знаходять відгук у серцях Ваших вихованців.