Проведено інструктивно-методичні заходи для педагогічних працівників закладів та установ освіти Гадяцької і Сергіївської ОТГ

Дата: 11.01.2020 09:40

9 січня 2020 року методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради на базі Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 1 імені Олени Пчілки проведено інструктивно-методичні заходи (тематичні наради, засідання методичних об’єднань, творчих груп) для педагогічних працівників закладів та установ освіти Гадяцької і Сергіївської ОТГ.

Під керівництвом голів методичних об’єднань педагогічних працівників закладів і установ освіти ОТГ, працівників методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради було обговорено актуальні проблеми, які турбують сьогодні освітян, зокрема: щодо завершення реалізації ІІІ (практично-діяльнісного) етапу, та початок реалізації ІV (коригуючого) етапу науково-методичної теми закладів освіти ОТГ на 2016/2017 н. р. – 2020/2021 н. р. «Створення умов для якісної освіти за рахунок сучасного науково-методичного забезпечення системи компетентнісно-орієнтованого підходу до навчання й виховання; щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2020 році; щодо підготовки до атестації та сертифікації педагогічних працівників у 2020 р.; щодо підсумків проведення І туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020»; щодо аналізу результатів проведення ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, І (міського) конкурсу-захисту МАН, інших міжнародних, всеукраїнських та регіональних конкурсів, змагань, турнірів для учнівської молоді та підготовки до участі учнів у обласних етапах вказаних інтелектуальних змагань; щодо підготовки до ЗНО (ДПА) у 2020 році: щодо організації проведення супервізії тощо.

Завершилися інструктивно-методичні заходи розглядом організаційних питань та прийняттям рішення щодо подальшої роботи методичних структур ОТГ.

Підготував: С.М. Майборода