Проведено спортивні змагання з баскетболу "Різдвяні канікули – 2020"

Дата: 13.01.2020 10:16

09 січня 2020 року відділом освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради і ММК, спільно з відділом культури Гадяцької РДА на базі Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 4 імені Лесі Українки проведено спортивні змагання юнаків  ЗЗСО м. Гадяча та Гадяцького району з  баскетболу «Різдвяні канікули – 2020».

Результати змагань:

І місце – Гадяцький ліцей І-ІІІ ступенів № 4 імені Лесі Українки Гадяцької міської ради;

ІІ місце – Гадяцький обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів ім. Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради;

ІІІ місце – Гадяцький ліцей І-ІІІ ступенів № 1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради;

ІV місце – Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради;

V місце – Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 імені Івана Виговського Гадяцької міської ради.

Переможців змагань нагороджено кубком та дипломами відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради та відділу культури Гадяцької районної державної адміністрації.