Відбулося засідання п`ятдесят сьомої сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання

Дата: 23.01.2020 13:53

22 січня відбулося засідання п`ятдесят сьомої сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання. Перед розглядом питань Володимир Нестеренко привітав усіх присутніх із Днем Соборності України. Далі розпочали засідання. На порядок денний виносилося 56 питаннь. З найголовнішого: про затвердження Програми підтримки сім`ї, гендерної рівності та протидії торгівлі людьми в Гадяцькій міській ОТГ на 2020-2023 роки, про внесення змін до бюджету Гадяцької міської ОТГ на 2020 рік, про затвердження Програми соціального забезпечення та соціального захисту населення Гадяцької міської ОТГ  "Турбота" на  2020 р. ( це гаряче харчування, харчуватимуть близько 40 чоловік, тричі на тиждень для малозабезпечених, соціально незахищених людей), про надання згоди на безоплатне прийняття з приватної власності у комунальну власність нерухомого майна, а саме будинок родини Панаса Мирного (його сестри). У майбутньому споруду планують відреставрувати , після чого планують відкрити в ньому музей родини Панаса Мирного. Потім розглянули ряд земельних питань. У різному розглядали питання оплати за опалення місць загального користування.