Проведено семінар-практикум для новопризначених педагогічних працівників закладів освіти Гадяцької і Сергїівської ОТГ «Розвиток професійної компетентності молодого педагога»

Фото без описуФото без опису

24 січня  2020 року методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради на базі Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 4 імені Лесі Українки проведено семінар-практикум для педагогічних працівників закладів освіти Гадяцької та Сергіївської ОТГ «Розвиток професійної компетентності молодого педагога».

У роботі методичного заходу взяли участь молоді педагогічні працівники з Гадяцького обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ст. імені Є.П.Кочергіна Полтавської обласної ради, Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради, Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 імені Івана Виговського Гадяцької міської ради, Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 4 імені Лесі Українки Гадяцької міської ради, Біленченківського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Гадяцької міської ради, Сергіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сергіївської сільської ради та ЗДО «Веснянка» Гадяцької міської ради.
Учасників заходу гостинно зустріли учнівський та педагогічний колективи Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 4 імені Лесі Українки. Зі словами вітання до присутніх звернувся завідувач ММК Майборода С.М. та директор  Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 4 імені Лесі Українки Борис С.Я.

Фото без описуПро актуальність теми семінару-практикуму наголосила методист ММК Аколович Т.П. та заступник директора з навчально-виховної роботи Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 4 імені Лесі Українки Горова Л.Г. Зокрема, вони звернули увагу учасників методичного заходу на необхідність ознайомлення із особливостями професійної спрямованості педагога; самопізнання власних особливостей професійної спрямованості; розширення та закріплення знань про інтерактивні технології навчання та позитивне налаштування молодих педагогічних працівників на професійну діяльність.

Юні краєзнавці закладу освіти ознайомили гостей з експозиціями музейної кімнати та тематичних стендів ліцею № 4.

У практичній частині методичного заходу досвідом роботи з молодими колегами поділилися досвідчені вчителі Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 4 імені Лесі Українки. Зокрема, проведено та проаналізовано уроки: української літератури у 8-А класі «Короткі відомості про життя і творчість видатного українського драматурга ХІХ ст. І. Карпенка-Карого. Корифеї українського театру» (учитель Романичева Т.І., асистент учителя Власенко Н.П.); історії у 9-Б класі «Практичне заняття по реформах 70-х років ХІХ століття» (учитель Голубенко Л.М.); математики у 5-В клас «Розв’язування вправ» (учитель Мисюра Л.В.);  фрагменти уроків англійської мови у 7-А класі «Здоров’я. Візит до лікаря» та у 6-В класі «Харчування» (учителі Дудченко Л.А., Коломієць А.І.) і практикум для практичних психологів «Технологія консультативної взаємодії у роботі практичного психолога» (методист Аколович Т.П.).

Фото без описуПрацівниками методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради та Комунальної установи «Гадяцький інклюзивно-ресурсний центр» Гадяцької міської ради проведено «Методичну толоку», яка допомогла учасникам семінару-практикуму створити модель сучасного педагога, з’ясувати провідні якості, які повинні бути притаманні працівникові закладу освіти.

Завідувачем ММК Майбородою С.М. проведено майстер-клас «Про використання «хмарних» сервісів та Інтернет-ресурсів в освітньому процесі», а методистом ММК Аколович Т.П. – тренінгове заняття «Сходинками професійної майстерності».

За результатами семінару-практикуму для новопризначених педагогічних працівників закладів освіти Гадяцької і Сергіївської ОТГ методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради вироблено методичні рекомендації.

Міський методичний кабінет висловлює подяку колективу Гадяцькому ліцею І-ІІІ ступенів № 4 імені Лесі Українки за допомогу в організації проведення заходу.