Вітаємо переможців обласної олімпіади з біології!

Дата: 28.01.2020 16:51

25 січня 2020 року на базі Полтавського навчально-виховного комплексу (ЗНЗ–ДНЗ) № 16 Полтавської міської ради Полтавської області проведено ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.

Щиро вітаємо команду міста Гадяча з успішним виступом на цих інтелектуальних змаганнях, де наші представники показали відмінний результат: учениця 8 класу Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 4 імені Лесі Українки Гадяцької міської ради МИРОНЕНКО ЛІЛІЯ (ІІ місце), учень 9 класу Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради ПАВЛЕНКО ВІТАЛІЙ (ІІІ місце), учениця 11 класу Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 4 імені Лесі Українки Гадяцької міської ради МАТВІЄНКО АЛЬОНА (ІІІ місце).

Дякуємо за роботу з підготовки переможців вчителям: Таран Оксані Романівні, Суботі Ірині Миколаївні, Лукаш Валентині Іванівні.