У навчальних закладах освіти Гадяцької міської ОТГ припинено заняття

Дата: 31.01.2020 14:06

За інформацією відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради відповідно до ст. 22 Закону України «Про загальну середню освіту», ст. 32 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», керуючись п. 9.20 Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу, затверджених Постановою Головного державного санітарного лікаря України від 14.01.2001 № 63, у зв'язку з високим рівнем захворюваності на ГРВІ учнів закладів загальної середньої освіти Гадяцької міської ОТГ, повідомляємо, що з 03 по 10 лютого  2020 року навчальні заняття у Гадяцькому ліцеї І-ІІІ ступенів №1 ім. Олени Пчілки,  Гадяцькій  спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №2 ім. Михайла Драгоманова, Гадяцькій спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 3 ім. Івана Виговського,  Гадяцькому ліцеї І-ІІІ ступенів №4  ім. Лесі Українки та Біленченківському ЗЗСО І-ІІ ст. призупинено наказом відділу освіти, молоді та спорту №43 від 31.01 2020 року.

Навчальні заняття планується відновити з 11 лютого 2020 року.