Вітаємо переможців обласної олімпіади з географії!

Дата: 04.02.2020 11:30

1 лютого 2020 року на базі Полтавського національного педагогічного університету імені  В.Г. Короленка проведено ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії.

3 лютого журі визначило переможців цих інтелектуальних змагань. За їх результатами, ми щиро вітаємо команду міста Гадяча з успішним виступом на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, де наші представники показали відмінний результат: учень 9 класу Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 4 імені Лесі Українки ЛУКАШ ДМИТРО (І місце), учениця 8 класу Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова ПОДКОЛЗІНА АННА (ІІІ місце), учень 11 класу Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова НЕНИЧ ДМИТРО (ІІІ місце).

Дякуємо за роботу з підготовки переможців вчителям: Кожушко Світлані Михайлівні, Сербі Павлу Івановичу.

За інформацією завідувача методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Майбороди С.М.