Штормове попередження!

Дата: 04.02.2020 15:38

За повідомленням оперативного чергового управління з питань цивільного захисту Полтавської обласної державної адміністрації протягом доби 5-6 лютого очікуються складні погодні умови, пов’язані з циклоном з південного заходу.

Вночі 5 лютого очікується значний мокрий сніг, місцями налипання мокрого снігу, Вітер південний 7-12 м/с. Температура повітря 0-3º тепла. (1 рівень небезпеки - жовтий).

Вдень 5 лютого значний мокрий сніг та сніг, хуртовини, на дорогах місцями ожеледиця, на південному сході області місцями ожеледь.  Вітер південно-східний 9-14 м/с, пориви 15-20 м/с. Температура повітря поступово знижуватиметься з 3º тепла до 2º морозу. (1 рівень небезпеки - жовтий).

6 лютого сніг, хуртовини, місцями снігові замети. Північний штормовий вітер з поривами 17-22 м/с. (1 рівень небезпеки - жовтий). Температура повітря протягом доби 2-7º морозу.

Протягом 5-6 лютого очікується утворення снігового покриву висотою 10-20 см, місцями до 30 см.

Такі погодні умови ускладнять рух автотранспорту, роботу служб комунального господарства, електропостачання, будівельної та нафтогазової промисловості.