Запрошується молодь до участі у програмі «Молодь змінить Україну – Полтавщина» фондом родини Богдана Гаврилишина

  • 388

Фонд родини Богдана Гаврилишина висловлює своє шанування та запрошує молодь вашої громади до участі у програмі «Молодь змінитьУкраїну – Полтавщина».

Програма створена для молодих патріотичних мешканців та мешканок Полтавщини, які бажають бути активними у громадськомужитті краю, України та готові стати рушійною силою ефективних змін.

 

ЗМІСТ ПРОГРАМИ:

Ми навчимо вас розробці та втіленню проєктів місцевого розвитку.

ДЛЯ КОГО ПРОГРАМА:

  • патріотична молодь віком 18-35 років, яка проживає у Полтавськійобласті та Полтаві;
  • прагнуть розвивати Полтавщину та втілювати проєкти місцевого розвитку;
  • працівники місцевих органів влади та самоврядування, об’єднаних територіальних громад, громадські активісти, представники медіа, місцевого бізнесу та креативного сектору;
  • мають ідеї для місцевого розвитку

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ:

Програма відбуватиметься одночасно у 3 населених пунктах Полтавщини: Опішня, Щербані та Полтава для 60 відібраних учасників та учасниць в період з  29.02 по 21.03.2020 року.

ГРАФІК НАВЧАННЯ:

Навчання складається з трьох модулів:

  • I навчальний модуль та відкриття програми в Києві для усіхучасників та учасниць з Полтавщини - 29 лютого
  • II навчальний модуль (відбувається одночасно у Полтаві, Опішні та Щербанях) - навчання основам проєктного менеджменту на практичних кейсах - 14 та 15 березня
  • III навчальний модуль (відбуваєтьсяодночасно у Полтаві, Опішні та Щербанях) - 21 березня

Навчання за програмою є безкоштовним, забезпечується також проїзд до Києва, харчування протягом навчання та роздаткові матеріали.

За умови втілення та звітування про напрацьовані в результаті навчання проєкти, а також високого рівня знання англійської мови  - програма дає можливість тижневої безкоштовної навчальної поїздки до європейської країни (Австрія, Німеччина, Норвегія, Швейцарія, Швеція та Польща) для найуспішніших учасників  восени 2020 року.

Старт програми - 29 лютого.

Реєстрація триває з 30 січня до 10 лютого включно за посиланням: https://forms.gle/bP7rNzs8DAk19w1j9!