Вітаємо переможців обласної олімпіади з трудового навчання (технологій)!

Дата: 12.02.2020 15:09

8-9 лютого 2020 року на базі Полтавської гімназії № 17 Полтавської міської ради та Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 37 Полтавської міської ради проведено ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технологій).

9-12 лютого журі визначило переможців цих інтелектуальних змагань. За їх результатами, ми щиро вітаємо команду міста Гадяча з успішним виступом на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технологій), де наші представники показали відмінний результат: учень 9 класу Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради ТИМША АРТЕМ (ІІІ місце), учениця 11 класу Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 4 імені Лесі Українки Гадяцької міської ради НИЖНИК  ХРИСТИНА (ІІІ місце), учень 11 класу Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 4 імені Лесі Українки Гадяцької міської ради КОРИЦЬКИЙ В'ЯЧЕСЛАВ (ІІІ місце).

Дякуємо за роботу з підготовки переможців вчителям: Підгайному Олексію Миколайовичу, Рутковській Олені Миколаївні, Калушці Олегу Омельяновичу.