Вітаємо переможців обласної олімпіади з хімії!

Дата: 17.02.2020 15:12

15-16 лютого 2020 року на базі Полтавського навчально-виховного комплексу (ЗНЗ–ДНЗ) № 16 Полтавської міської ради Полтавської області, Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка проведено ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.

16-17 лютого журі визначило переможців цих інтелектуальних змагань. За їх результатами, ми щиро вітаємо команду міста Гадяча з успішним виступом на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії, де представники Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 імені Івана Виговського Гадяцької міської ради показали відмінний результат: учень 9 класу РІШКО АНТОН (ІІ місце), учениця 8 класу ХАРЕНКО ЛЮБАВА (ІІІ місце), учень 10 класу ЛИТВИНЕНКО ДМИТРО (ІІІ місце).

Дякуємо за роботу з підготовки переможців вчителю Литвиненко Ірині Миколаївні.

У цьому навчальному році представники нашого міста показали кращий результат за всю історію виступів на обласних олімпіадах, виборовши 20 перемог! Діти, ми вами пишаємося!

За інформацією завідувача методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Майбороди С.М.