Гадячани вшанували Героїв Небесної сотні

Сьогодні, 20 лютого, у Гадячі відбулися пам’ятні заходи з вшанування Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції Гідності.

Вшанувати пам’ять Героїв Небесної Сотні прийшли представники влади міста і району, трудові колективи підприємств, установ та організацій, учнівські колективи  загальноосвітніх закладів  та громадськість міста.

Біля  пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні зібралось багато людей.

Після спільного молебню за загиблими на Майдані перед громадськістю виступили очільники влади. Вони закликали пам'ятати події і людей, які у 2013-2014 роках вимагали конкретних змін, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Хвилиною мовчання учасники мітингу вшанували Героїв Небесної Сотні, після чого поклали квіти до пам’ятного знаку, встановленого на честь Героїв Революції Гідності.