Збірна команда юнаків закладів освіти Гадяча стала переможцем зональних обласних змагань з волейболу

Дата: 24.02.2020 10:10

20 лютого 2020 року на базі Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 4 імені Лесі Українки Гадяцької міської ради проведено обласні зональні змагання з волейболу серед юнаків у залік обласної Гімназіади школярів 2019/2020 н. р. У змаганнях взяли участь 4 команди: міста Гадяча, Гадяцького, Зіньківського і Лохвицького районів. За результатами змагань переможцем стала команда юнаків міста Гадяча, яка перемогла усіх суперників і вийшла в фінал обласних змагань, які відбудуться 25-27 лютого 2020 року у місті Полтава. Друге місце виборола команда Зіньківського району, третіми стали юнаки Лохвицького району, четвертими – юнаки з Гадяцького району. Дякуємо нашим хлопцям за таку блискучу гру, бажаємо їм успіхів і достойно представити наше місто на фінальних змаганнях обласної Гімназіади. Висловлюємо подяку вчителям фізичної культури Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 4 імені Лесі Українки Сидоренку Леоніду Михайловичу та Уніжонному Володимиру Феодосійовичу, Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 1 імені Олени Пчілки Бовт Світлані Михайлівні за підготовку юнаків до обласних зональних змагань.

За інформацією  методиста методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Лисенка В.В.