Фотофлешмоб "Слава Лесі вічно з нами буде"

Дата: 24.02.2020 15:58

25 лютого в Україні відзначається 149-річниця від дня народження Лесі Українки - видатної української поетеси, перекладача, культурного діяча. Ніжна, але сильна духом, пройнята прометеївським вогнем любові до людей, Леся Українка – неперевершений поет боротьби, поет-патріот. Її твори надихають, додають сил та впевненості.

З нагоди дня народження письменниці Лесі Українки 23 лютого 2020 року до Гадяцького історико-краєзнавчого музею з подарунками завітали почесні гості з міста Новоград-Волинського: переможці VI Всеукраїнського конкурсу-фестивалю учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж "Змагаймося за нове життя!", на чолі з головою оргкомітету, заслуженим вчителем України, Тетяною Миколаївною Захаровою.

Одинадцятирічна школярка з міста Кобеляк Анна Черкаська виготовила з  пластиліну портрет Лесі Українки. Робота юної майстрині займе почесне місце серед експонатів музею.