Проведено І (міський) етап обласного конкурсу-огляду колективів екологічної просвіти закладів загальної середньої освіти Гадяцької і Сергіївської ОТГ «Земля – наш спільний дім»

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

26 лютого 2020 року на базі Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 4 імені Лесі Українки Гадяцької міської ради проведено І (міський) етап обласного конкурсу-огляду колективів екологічної просвіти (екологічних агітбригад) закладів загальної середньої освіти Гадяцької і Сергіївської ОТГ «Земля – наш спільний дім». Мета конкурсу – активізація участі учнівської молоді в природоохоронній роботі та екологічному русі, поширення кращого досвіду розв’язання екологічних проблем. Учасників заходу привітав завідувач методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради, голова організаційного комітету конкурсу Майборода Сергій Миколайович.

Учасниками міського конкурсу стали 5 екологічних колективів: екологічна агітбригада «Сполох» Качанівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сергіївської сільської ради; екологічна агітбригада «Пролісок» Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради; екологічний театр «Зелений неспокій душі» Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради; екологічна агітбригада «Еколог» Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 імені Івана Виговського Гадяцької міської ради; екологічна агітбригада «Екос» Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 4 імені Лесі Українки Гадяцької міської ради.

Фото без описуВиступи учасників екологічних колективів були присвячені темі «Країні Юннатії – 95!». Юні природоохоронці відобразили у презентаціях природоохоронної та еколого-просвітницької діяльності та творчих виступах власний досвід і результати практичної роботи та популяризації руху за збереження навколишнього середовища. Про актуальні екологічні проблеми рідного краю та конкретні заходи щодо збереження природних багатств, поліпшення екологічної ситуації своєї малої Батьківщини йшлося у виступах юних екологів – учасників конкурсу. У виступах учасники екологічних агітколективів поєднували різні жанри, стилі і напрями мистецтва, демонстрували власні досягнення в просвітницькій та природоохоронній діяльності. Оригінальні сценарії відображали власний досвід і результати практичної природоохоронної роботи та агітацію за збереження природних багатств нашого краю. Учасники акцентували увагу на різнопланових аспектах екології: виживання – охорони довкілля як середовища життєдіяльності людини; природно-науковому; оздоровчо-рекреаційному; історико-культурному; господарському; естетичному.

Журі конкурсу у складі: Лисенка В.В. – методиста методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради (голова журі), Зозулі Олександра Олексійовича – провідного фахівця з екологічної просвіти, рекреацій та туризму регіонального ландшафтного парку «Гадяцький», Павленко Алли Миколаївни – головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради, Хоменко Олени Сергіївни – спеціаліста відділу освіти, молоді, спорту та культури виконавчого комітету Сергіївської сільської ради (члени журі) визначило переможців.

У номінації «Екологічна агітбригада переможцями стали:

І місце – екологічна агітбригада «Сполох» Качанівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сергіївської сільської ради і екологічна агітбригада «Пролісок» Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради;

ІІ місце – екологічна агітбригада «Екос» Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 4 імені Лесі Українки Гадяцької міської ради;

ІІІ місце – екологічна агітбригада «Еколог» Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 імені Івана Виговського Гадяцької міської ради.

У номінації «Екологічний театр» І місце посів екологічний театр «Зелений неспокій душі» Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради.

Щиро вітаємо переможців конкурсу!

Дякуємо всім, хто долучився до організації та проведення заходу.

Сподіваємось, що всі присутні на міському етапі обласного конкурсу-огляду колективів екологічної просвіти збережуть приємні враження від творчих, оригінальних виступів, влучних висловлювань учасників, що закликають молодь не залишатися байдужими до проблем своєї малої Батьківщини, брати активну участь у природоохоронній діяльності та екологічному русі, спрямованому на покращення стану довкілля.

Бажаємо екологічним агітбригадам «Сполох» Качанівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сергіївської сільської ради і «Пролісок» Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради та екологічному театру «Зелений неспокій душі» Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради гідно представити Гадяцьку і Сергіївську ОТГ на зональному етапі обласного конкурсу-огляду колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім», який відбудеться 17 березня 2020 року у м. Зінькові.

За матеріалами завідувача методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради С.М.Майбороди