Проведено змагання зі спортивної стрільби з пневматичної гвинтівки у залік Спартакіади школярів 2019/2020 навчального року

Фото без описуФото без описуФото без опису

27 лютого 2020 року відділом освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради і ММК на базі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова проведено змагання зі спортивної стрільби з пневматичної гвинтівки у залік Спартакіади школярів 2019/2020 навчального року. Турнір проведено з метою військово-патріотичного виховання учнівської молоді, розвитку та популяризації стрільби, покращення навчально-спортивної роботи і пропаганди здорового способу життя здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Гадяцької та Сергіївської ОТГ.

Результати змагань:

І місце – Гадяцький ліцей І-ІІІ ступенів № 4 імені Лесі Українки Гадяцької міської ради;

ІІ місце – Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 імені Івана Виговського Гадяцької міської ради;

ІІІ місце – Сергіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сергіївської сільської ради;

ІV місце – Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради;

V місце – Гадяцький ліцей І-ІІІ ступенів № 1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради;

VІ місце – Гадяцький обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради.

До вишколу юних стрільців долучився також працівник Гадяцького районного військового комісаріату, який продемонстрував вправи з розбирання та збирання автомата АК-74, ознайомив з правилами поведінки зі зброєю.

Вітаємо переможців змагань і бажаємо їм подальших успіхів.

Висловлюємо вдячність колективу Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова та Гадяцькому районному військовому комісаріату за допомогу в організації заходу.

За матеріалами методиста методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради В.В.Лисенка