До уваги суб’єктів господарювання та представників екосистеми підтримки підприємництва!

Дата: 05.03.2020 10:27

Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України спільно з Полтавською облдержадміністрацією, Фондом розвитку підприємництва, Офісом розвитку МСП, банками-партнерами 10 березня 2020 року проводиться регіональна зустріч з представниками підприємницьких кіл щодо впровадження Державної програми «Доступні кредити 5-7-9%».

Під час її проведення буде презентовано програму державної підтримки суб’єктів малого і мікропідприємництва «Доступні кредити 5-7-9%» і умов участі, Концепцію розвитку екосистеми підтримки підприємництва, проведення воркшопу для підприємців-початківців та консультативних семінарів (програма проведення регіональної зустрічі додається).

З метою забезпечення ефективної взаємодії в питаннях організації регіональної зустрічі просимо забезпечити участь в заході суб’єктів господарювання та представників екосистеми підтримки підприємництва (бізнес-школи, асоціації, громадські організації, інкубатори тощо) в кількості не менше, ніж 5 осіб.

Місце проведення: м. Полтава, вул. Соборності,45, «зелена зала» Полтавської облдержадміністрації. Початок об 11.00 год., реєстрація о 10.30 год. Просимо підтвердити участь у заході включно за посиланням:

http://bit.ly/579Poltava1003 - для суб’єктів господарювання - представників реально діючого бізнесу;

http://sme.gov.ua/579ecosystem/ - для представників екосистеми підтримки підприємництва ( бізнес-школи, асоціації, громадські організації, інкубатори тощо).

Додаткову інформацію щодо проведення робочої зустрічі можна отримати за тел.(0532) 60-43-10.