Привітання міського голови з 8 Березня

Дата: 06.03.2020 09:34

Шановні жінки!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди прекрасного свята – Міжнародного жіночого дня 8 Березня!

Перші дні весни викликають позитивні емоції та найкращі відчуття, адже все навколо розквітає і наповнюється особливою чарівністю та неповторністю.

Усім прекрасним на землі ми, чоловіки, зобов’язані жінці: матері, дружині, сестрі, донечці, онучці. Жінка одночасно може бути турботливою мамою та надійним професіоналом, лагідною дружиною та сильним воїном. Сучасній жінці підвладно все. Проте, як і багато віків тому, більш за все їй потрібне кохання рідної людини, любов і повага дітей, шана та турбота оточуючих.

Щиро бажаю Вам справжнього жіночого щастя. Нехай у Вашому домі будуть спокій та добробут, а Ваші серця будуть зігріті теплом та любов’ю рідних і близьких.

З повагою,

міський голова В.НЕСТЕРЕНКО