Відбулася 58-а сесія Гадяцької міської ради сьомого скликання

Головував на сесії - міський голова Володимир Нестеренко.

У засіданні сесії взяли участь 19 депутатів міської ради з 26 обраних, а також керівники комунальних підприємств та організацій, структурних підрозділів міської ради та її виконавчого комітету, представники громадських організацій, голови вуличних комітетів,  представники засобів масової інформації.

Понад 60 питань порядку денного розглянули депутати на пленарному засіданні міської ради, з них найбільше часу депутатський корпус приділив питанню затвердження звіту про виконання бюджету міста Гадяча за 2019 рік. Це питання розглянули першим.

У ході сесії депутати заслухали інформацію Гадяцького міського голови про прийняті рішення виконавчим комітетом Гадяцької міської ради в міжсесійний період; внесли зміни і доповнення до  бюджету Гадяцької об’єднаної міської територіальної громади  на 2020 рік та до Програми соціально-економічного розвитку Гадяцької міської ОТГ на 2020 рік; затвердили: Програму надання одноразової допомоги дітям - і дітям, позбавленим батьківського піклування після досягнення 18-річного віку в Гадяцькій міській об’єднаній територіальній  громаді на 2020 – 2021 роки та Програму соціального забезпечення та соціального захисту населення Гадяцької міської об’єднаної територіальної громади «Турбота» на 2020-2021 роки; внесли зміни  до міських програм, а саме: до Програми поводження з твердими побутовими відходами на території Гадяцької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік та рзглянули низку інших важливих питань. Одним з них стало питання звернення депутатів Гадяцької міської ради до Президента України, до Верховної Ради України щодо відкриття ринку земель сільськогосподарського призначення.

Також на сесії розглянуто низку земельних питань та прийняті відповідні рішення.