Засідання п'ятдесят восьмої сесії Гадяцької міської ради

Дата: 13.03.2020 15:40

12 березня депутати Гадяцької міської ради зібралися на засідання чергової сесії Гадяцької міської ради. Порядок денний налічував 60 питань. Депутати заслухали та взяли до відома інформацію міського голови про прийняті рішення виконавчим комітетом міської ради в міжсесійний період. Також було затверджено звіт про виконання бюджету міста Гадяча за 2019 рік та ряд міських Програм: надання одноразової допомоги дітям; соціального забезпечення та соціального захистунаселення; фінансової підтримки громадської організації ліквідаторів ЧАЕС та ін. Також депутати розглянули ряд майнових питань та прийняли позитивні рішення. Також на сесії  зірку "Герой Чорнобиля" від голови ГО "Союз Чорнобиль" Віталія Биченка отримав депутат міської ради Михайло Лепський.