У межах карантину Гадяцька міська рада та її виконавчий комітет переходять у режим дистанційної роботи

В Україні на загальнодержавному рівні запроваджено карантин.

17 березня 2020 року на позачерговому засіданні виконавчого комітету Гадяцької міської ради прийнято рішення за №144 "Про тимчасове зупинення роботи об’єктів загального користування, розташованих на території Гадяцької міської об’єднаної територіальної громади, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19".

Просимо уникати особистого відвідування структурних підрозділів Гадяцької міської ради,  виконавчого комітету Гадяцької міської ради. Консультації та роз'яснення можна отримати у телефонному режимі, а також надіслати поштою за адресою: вул. Лесі Українки, 3, м. Гадяч, 37300 або на електронну скриньку hadiach-mrada@ukr.net. Письмові звернення громадяни можуть залишати у скриньці «Для кореспонденції».

Телефони для консультацій громадян у телефонному режимі та електронні адреси для листування

1. З питань надання адміністративних послуг Сектором–Центром надання адміністративних послуг виконавчого комітету Гадяцької міської ради щодо:

-        державної реєстрації земельної ділянки;

-        надання відомостей  з Державного земельного кадастру у формі витягу;

-        державної реєстрації нерухомого майна;

-        реєстрації декларацій про готовність об’єкта до експлуатації;

-        послуг соціального захисту населення

звертатися за телефоном:  0661805633,

(05354) 2-26-10

e-mail: sevsms@ukr.net

адміністратор - Павленко Олена Володимирівна

2. З питань роботи Відділу реєстрації місця проживання фізичних осіб виконавчого комітету Гадяцької міської ради:

- реєстрація та зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб;

- видача довідки про реєстрацію Додаток 13 (для отримання паспорту вперше);

- видача довідок про склад сім’ї та склад зареєстрованих осіб.

Телефон:  (05354) 3-27-89

e-mail:   3056010846@mail.gov.ua

Начальник відділу - Ільїна Леся Станіславівна

3. З питань роботи Відділу організаційної та кадрової роботи виконавчого комітету Гадяцької міської ради (звернення громадян, надання матеріальної допомоги, тощо):

Римар Ольга Володимирівна

5. Із земельних питань

Бакута Володимир Петрович

6. З питань містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва міської ради:

(05354) 2-34-25

начальник відділу

Ерьоміна Ірина Миколаївна

7. З питань державного архітектурно-будівельного контролю міської ради: