Відбулася позачергова 59-а сесія Гадяцької міської ради сьомого скликання

Сьогодні, 18 березня, в сесійній залі Гадяцької міської ради під головуванням міського голови Володимира Нестеренка, проведено позачергове засідання 59-ї сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання. У засіданні сесії взяли участь 21 депутат міської ради з 26 обраних, керівники  структурних підрозділів міської ради та її виконавчого комітету, представники медичних закладів,  засобів масової інформації.

До порядку денного було включено два важливих питання. Депутати міської ради внесли зміни до міської Програми з розвитку та удосконалення цивільного захисту населення м. Гадяч на 2016-2020 років та до бюджету Гадяцької міської ОТГ на 2020 рік. Внесеними змінами передбачено збільшення міського матеріального резерву та затвердження його в сумі 100,0 тисяч гривень. Також депутати одноголосно підтримали виділення субвенції КНП «Гадяцька  центральна районна лікарня» районної ради на придбання тест-систем для проведення експрес-діагностики хворим на коронавірус та на проведення ремонту апарату штучної вентиляції легень. Кошти з міського бюджету виділено  і  КНП «Гадяцький Центр ПМСД»  районної ради  на придбання тест-систем, ліків та бактерицидних ламп.