ГОДИНА ЗЕМЛІ 2020 (28 березня з 20.30)

Дата: 27.03.2020 09:49

ГОДИНА ЗЕМЛІ - це найбільша світова ініціатива на підтримку збереження Планети та сталого використання її ресурсів. Щорічно у Годину Землі відбувається символічне вимкнення на одну годину зайвого освітлення та електроприладів, час для відчуття себе дітьми цієї неймовірної Планети. Але, головне, – це імпульс для розвитку, освіти та осмислення звичок – власних, родини, компанії та цілої країни заради життя в гармонії з природою.

Цього року Година Землі фізично відзначатиметься по домівках. Наша увага зосереджена на збереженні життів – власного та близьких. І це найприродніша риса кожної живої істоти на Планеті.

Пропонуємо Вам не просто підтримати Годину Землі, а обрати хоча б одну нову звичку, яка допоможе природі почати відновлюватись.