До уваги власників особистих селянських господарств, фермерських господарств, фізичних осіб-підприємців, приватних підприємств!

Дата: 03.04.2020 09:34

В області діє «Програма розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року» (Рішення пленарного засідання двадцять другої сесії обласної ради сьомого скликання 19 жовтня 2018 № 873). Підтримка передбачена для особистих селянських господарств, фермерських господарств, фізичних осіб-підприємців, приватних підприємств. З умовами підтримки можна ознайомитись на офіційному сайті Департаменту http://apk.adm-pl.gov.ua/ в розділі «Розвиток села». Форми відомостей осіб, які мають право на отримання фінансової підтримки, після затвердження, будуть також розміщені на сайті Департаменту.