У online-режимі проведено чергове засідання методичного об’єднання вчителів історії, географії та суміжних дисциплін закладів загальної середньої освіти Гадяцької і Сергіївської ОТГ

  • 724

Фото без описуФото без опису

07 квітня 2020 року у online-режимі проведено чергове засідання методичного об’єднання вчителів історії, географії та суміжних дисциплін закладів загальної середньої освіти Гадяцької і Сергіївської ОТГ. До роботи ММО долучилися 23 вчителі з: Гадяцького ліцею І-ІІІ ст. № 1 ім. Олени Пчілки, Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 2 ім. Михайла Драгоманова, Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 3 ім. Івана Виговського, Гадяцького ліцею І-ІІІ ст. № 4 ім. Лесі Українки, Гадяцького обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ст. ім. Є.П.Кочергіна, Біленченківського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ст., Сергіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., Розбишівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., Качанівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст., ВНЗ «Гадяцьке вище професійне аграрне училище», КВНЗ «Гадяцький коледж культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського».

На зібранні було обговорено актуальні проблеми, які турбують сьогодні освітян, зокрема: щодо організації освітнього процесу з історії, правознавства, географії та курсу «Громадянська освіта» в закладах загальної середньої освіти в умовах дистанційного навчання і щодо організованого завершення  2019/2020 навчального року підготовки до проведення ЗНО для випускників 11 класів. Також розглянуто ряд організаційних питань, зокрема: педагогічні працівники, які атестувалися у 2019/2020 н. р. на підтвердження (присвоєння) вищої кваліфікаційної категорії, педагогічних звань презентували власні творчі доробки.

Члени методичного об’єднання обговорили також хід конкурсного відбору підручників з історії для учнів 7 класів та результати участі учнів закладів загальної середньої освіти ОТГ у ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з історії, правознавства, географії та економіки і визначили шляхи підготовки до інтелектуальних змагань у 2020/2021 навчальному році.

Педагогічні працівники обмінялися думками з приводу організації роботи методичного об’єднання у наступному навчальному році.

За підсумками засідання, матеріали для організації роботи вчителям надіслано до Skayp-чату.

 

За матеріалами завідувача методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради С.М. Майбороди