В online-режимі проведено інструктивно-методичну нараду заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти Гадяцької і Сергіївської ОТГ

10 квітня 2020 року в online-режимі проведено інструктивно-методичну нараду заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти Гадяцької і Сергіївської ОТГ. До роботи долучилися 17 заступників директорів з: Гадяцького ліцею І-ІІІ ст. № 1 ім. Олени Пчілки, Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 2 ім. Михайла Драгоманова, Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 3 ім. Івана Виговського, Гадяцького ліцею І-ІІІ ст. № 4 ім. Лесі Українки, Гадяцького обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ст. ім. Є.П.Кочергіна, Біленченківського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ст., Сергіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., Розбишівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., Качанівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст.

Модератор заходу, завідувач методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Майборода С.М. висвітлив актуальні проблеми, які турбують сьогодні освітян, зокрема: організацію освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти в умовах дистанційного навчання; підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти в  умовах карантину; особливості конкурсного відбору проєктів підручників для 3 та 7 класів закладів загальної середньої освіти.

Головним спеціалістом відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Павленко А.М. та спеціалістом відділу освіти, молоді, спорту та культури виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Храпаль В.І. презентовано результати підсумків атестації педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти Гадяцької і Сергіївської ОТГ.

Павленко А.М. також висвітлила  питання організованого завершення  2019/2020 навчального року підготовки до проведення ЗНО для випускників 11 класів.

Методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Аколович Т.П. акцентувала увагу учасників наради на психологічному забезпеченні та соціально-педагогічному патронажі освітнього процесу в умовах карантину.

Директор КУ «Гадяцький інклюзивно-ресурсний центр» Шкрьоба С.В. доповіла про організацію інклюзивного навчання в умовах дистанційного навчання та завдання служби і закладів освіти на 2020/2021 н. р.

Учасників інструктивно-методичної наради також проінформовано про роботу Цифрових офісів Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної роботи ім.. М.В. Остроградського та методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради.

Захід пройшов у теплій, дружній атмосфері, за активної участі заступників директорів з навчально-виховної роботи ЗЗСО Гадяцької і Сергіївської ОТГ.

Підготував: С.М. Майборода