У online-режимі проведено засідання методичного об’єднання працівників психологічної служби закладів освіти Гадяцької та Сергіївської ОТГ

Дата: 13.04.2020 11:36

10 квітня 2020 року у online-режимі проведено чергове засідання методичного об’єднання працівників психологічної служби закладів освіти Гадяцької та Сергіївської ОТГ.

До роботи МО долучилися 17 практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти. Під час засідання обговорено питання підвищення кваліфікації педагогічних працівників, питання психологічного супроводу та соціально-педагогічного патронажу освітнього процесу під час карантину.  Працівники психологічної служби, які атестувалися у 2019/2020 н.р. презентували власні творчі доробки.

У рамках засідання методичного обєднання також було проведено арт-майстерню «Розвиток емоційного інтелекту, як основи психологічного комфорту в педагогічній діяльності». Пустовіт Л.М., практичний психолог ЗДО «Первоцвіт», Остапенко О.В., практичний психолог ЗДО № 2 «Берізка», Мельник А.В., практичний психолог Гадяцького ліцею І-ІІІ ст. № 4 імені Лесі Українки та Коломієць О.М., практичний психолог ЗДО № 9 «Дзвіночок» Гадяцької міської ради ознайомили учасників зібрання із різними техніками та вправами по даній темі.

Захід пройшов у теплій, дружній атмосфері.

За матеріалами  методиста методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Аколович Т.П.