Проведено аудіо-нараду для працівників психологічної служби закладів освіти Гадяцької та Сергіївської ОТГ

Дата: 14.04.2020 10:15

13 квітня 2020 року проведено аудіо-нараду для працівників психологічної служби закладів освіти Гадяцької та Сергіївської ОТГ. Захід проведено за результатами онлайн-семінару «Психологічне забезпечення та соціально-педагогічний патронаж освітнього процесу в умовах карантину» навчально-методичного кабінету психологічної служби Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського. Під час наради було обговорено питання: соціально-педагогічного патронажу дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у період карантину; сприяння реалізації потреби дітей у спілкуванні в умовах дистанційного навчання; про роботу експертної комісії з експертизи психологічного, соціологічного інструментарію в умовах карантину та інші питання, що стосуються організації діяльності психологічної служби в умовах карантину та дистанційної роботи.

За матеріалами методиста методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Т.П. Аколович.