В online-режимі проведено засідання методичної комісії вчителів інформатики закладів освіти Гадяцької та Сергіївської ОТГ

Фото без описуФото без опису

14 квітня 2020 року в online-режимі проведено засідання методичної комісії вчителів інформатики закладів загальної середньої освіти Гадяцької і Сергіївської ОТГ. До роботи комісії долучилися 17 вчителів з Гадяцького ліцею І-ІІІ ст. № 1 ім. Олени Пчілки, Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 2 ім. Михайла Драгоманова, Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 3 ім. Івана Виговського, Гадяцького ліцею І-ІІІ ст. № 4 ім. Лесі Українки, Гадяцького обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ст. ім. Є.П.Кочергіна, Біленченківського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ст., Сергіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.

Модератором заходу, методистом методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Лисенком В.В. було висвітлено актуальні питання, які турбують сьогодні освітян, зокрема: щодо організації освітнього процесу з інформатики в закладах загальної середньої освіти в умовах дистанційного навчання; щодо підсумків результатів III етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики та інформаційних технологій.

Вчитель інформатики вищої кваліфікаційної категорії Гадяцького ліцею І-ІІІ ст. № 1 ім. Олени Пчілки Коблиця М.Г. презентувала власний методичний посібник «Вступ до програмування мовою С++ і Pascal у таблицях. Організація обчислень у лінійних програмах».

Голова методичного об’єднання вчителів освітньої галузі «Технології» закладів загальної середньої освіти Гадяцької і Сергіївської ОТГ Рубан Т.П. розповіла про можливості використання QR-кодів у освітньому процесі.  Тема: «Комп’ютери та Інтернет в нашому житті. Computers and Internet in our life) та сучасні інформаційні технології, розв’язування компетентнісних задач, використання прикладного програмного пакету GRAN"1 для розв’язування систем рівнянь з двома змінними».

Про особливості підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2020 році доповів завідувач методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Майборода С.М.

Педагогічні працівники обмінялися думками з приводу організації роботи методичної комісії та методичного об’єднання  у наступному навчальному році.

За підсумками засідання  вчителям надіслано по Skypе-чату матеріали для організації роботи.

Захід пройшов у теплій, дружній атмосфері.

Підготували: С.М. Майборода, В.В. Лисенко