Комунальне підприємство «Комунсервіс» проводить дезінфекцію, щоб не допустити поширення коронавірусу COVID-19

Дата: 16.04.2020 14:32

У період карантину в Гадячі постійно здійснюється обробка вулиць у всіх районах міста. Працівники міського комунального підприємства «Комунсервіс» дезінфікують антисептичним засобом вулиці, зупинки громадського транспорту та прилеглі тротуари. Спецрозчином обробляють вхідні двері, внутрішні частини під’їзду, до яких найчастіше торкаються люди. Також дезінфікуються внутрішньо будинкові дороги біля будинків, дитячі майданчики.

Засіб, яким проводять дезінфекцію «ВІРОСАН» - комплексний дезінфікуючий засіб, що діє бактерицидно, має широкий спектр антимікробної дії та призначений для знищення чималої кількості інфекцій та вірусів. У рекомендованих концентраціях Віросан безпечний для навколишнього середовища, людей та тварин.

Наразі комунальні служби систематично працюють у напрямку убезпечення поширення коронавірусу в місті.