Проведено чергове пленарне засідання сесії міської ради

Дата: 22.04.2020 15:42

22 квітня 2020 року, в умовах додержання карантину, на подвірї Гадяцької міської ради відбулася  шістдесята сесія Гадяцької міської ради сьомого скликання під головуванням міського голови  Володимира Олександровича Нестеренка. На пленарному засіданні були присутні 20  депутатів міської ради сьомого скликання з 26 обраних. Розглянуто 24 питання порядку денного, основними з них були:

• про затвердження Порядку використання коштів резервного фонду бюджету Гадяцької міської об’єднаної територіальної громади;
  • про внесення змін до Комплексної Програми розвитку освітньої галузі       м. Гадяча на 2016-2020 роки;
  • про внесення змін та доповнень до Програми соціально-економічного розвитку Гадяцької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік;
  • про внесення змін до бюджету Гадяцької міської обєднаної територіальної громади на 2020 рік;
  • про затвердження Статуту Гадяцького історико-краєзнавчого музею;
  • про затвердження структури та загальної чисельності комунального підприємства теплового господарства «Гадячтеплоенерго» на 2020 рік.

Попередньо, до пленарного засідання сесії міської ради, було розглянуто всі 24 питання порядку денного шістдесятої сесії  сьомого скликання  на засіданнях постійних комісій міської ради, на яких були внесені зміни та доповнення до даних проєктів рішень.

Пленарне засідання міської ради було організовано та проведено в стислі терміни.

З рішеннями та результатами голосування шістдесятої сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання можливо ознайомитися на сайті Гадяцької міської ради в розділі НОВИНИ.