До уваги мешканців Гадяцької міської ОТГ! Дотримуйтеся правил карантину на період поминальних днів

Дата: 23.04.2020 14:23

Аби зменшити поширення інфекції, спричиненої вірусом COVID-19, та убезпечити українців від зараження, Кабінет міністрів України продовжив дію карантину до 11 травня 2020 року. Відповідне рішення було прийняте на засіданні Уряду, 22 квітня.

Через ускладнення ситуації із поширення COVID-19 міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалила рішення про посилення карантинних заходів і на період поминальних днів. Щоб не допустити розповсюдження коронавірусної інфекції на території Гадяцької міської об’єднаної територіальної громади, вирішено обмежити доступ громадян до кладовищ під час карантину, крім здійснення поховань.

Виконавчий комітет Гадяцької міської ради закликає, рідних і близьких цьогоріч пом’янути вдома, відклавши відвідання місця їхнього поховання до покращення епідемічної ситуації.