У online-режимі проведено засідання методичного об’єднання вчителів предметів природничого циклу закладів освіти Гадяцької та Сергіївської ОТГ

Фото без описуФото без опису

21 квітня 2020 року у online-режимі проведено засідання методичного об’єднання вчителів предметів природничого циклу закладів загальної середньої освіти Гадяцької і Сергіївської ОТГ. До роботи методичного об’єднання долучилися 16 вчителів з Гадяцького ліцею І-ІІІ ст. № 1 ім. Олени Пчілки, Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 2 ім. Михайла Драгоманова, Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 3 ім. Івана Виговського, Гадяцького ліцею І-ІІІ ст. № 4 ім. Лесі Українки, Біленченківського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ст., Качанівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст.

На засіданні було обговорено актуальні проблеми, які турбують сьогодні освітян, зокрема: щодо організації освітнього процесу з біології, хімії, основ здоров’я в закладах загальної середньої освіти в умовах дистанційного навчання і щодо організованого завершення  2019/2020 навчального року, підготовки до проведення ЗНО для випускників 11 класів. Також розглянуто ряд організаційних питань, зокрема: педагогічні працівники, які атестувалися у 2019/2020 н. р. на підтвердження (присвоєння) вищої кваліфікаційної категорії, педагогічних звань презентували власні творчі доробки; щодо підсумків результатів III етапу Всеукраїнської олімпіади з біології та хімії.

Про особливості підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2020 році говорив завідувач методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Майборода С.М.

Педагогічні працівники обмінялися думками з приводу організації роботи методичного об’єднання  у наступному навчальному році.

За підсумками засідання, матеріали для організації роботи вчителям надіслано до Skayp-чату.

Захід пройшов у теплій, дружній атмосфері.

За інформаційними матеріалами методиста методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради В.В. Лисенка