26 квітня – День Чорнобильської трагедії. Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф

Дата: 24.04.2020 15:24

26 квітня 2016 року – тридцять четверті роковини Чорнобильської катастрофи. Аварія, що сталася на атомній електростанції в квітні 1986 року, залишається найдраматичнішою та найважчою за своїми наслідками техногенною катастрофою в сучасній історії. Її масштаби могли б бути незрівнянно більшими, якби не мужність і самопожертва сотень тисяч учасників ліквідації наслідків аварії.

Шановні гадячани!

Шановні учасники ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи!

Прийміть найщиріші слова вдячності за високу громадянську позицію, сміливість та відвагу. Ризикуючи своїм життям та здоров'ям, Ви виконали свій обов'язок і захистили людство від згубного впливу і подальшого розповсюдження радіації.

Схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, чиї життя обірвав смертоносний атом.

Нехай чорнобильські дзвони озвуться в наших душах жалем, милосердям та співчуттям. Будемо пам’ятати Чорнобиль, зробимо все для того, щоб на долю людства більше не випало таких жахливих катастроф.

Щиро бажаємо всім Вам та Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди.

Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Вашу мужність і самопожертву!

З повагою,

міський голова В.НЕСТЕРЕНКО