Виконавчий комітет Гадяцької міської ради інформує!

Гадяцька міська об’єднана територіальна громада отримала результати дослідження меморіальної частини міського парку в м. Гадяч, яке проводилось разом на дослідницькому варкшопі з мешканцями громади, представниками польської фундації «Fundacja Inna Przestrze?», громадської організації «Гадяч дружній», студентами архітектури Полтавської Політехніки та молодими архітекторами 15-16 листопада 2019 року у дитячій бібліотеці по вул. Шевченка, 11. В ході проведення заходу  було розроблено ідеї планування нового місця пам'яті: «Землякам, які стали на захист України».

Заходи були проведені в рамках підтримки програми польської співпраці в галузі розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща та реалізовані фундацією у співпраці з громадською організацією «Гадяч дружній», та Гадяцькою міською радою.

На основі проведених заходів створено умови для всеукраїнського архітектурного конкурсу «Землякам, які стали на захист України» в м. Гадяч.