34-ті роковини Чорнобильської трагедії

Дата: 24.04.2020 15:00

По всіх куточках України розпочаті заходи по вшануванню учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС з нагоди відзначення 26 квітня 2020 року 34-х роковин Чорнобильської трагедії.

Громада Гадяцької ОТГ (з урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу СОVID-19») приєдналася до відзначення цієї сумної події.

Ця інформація надійшла з Біленченківського старостинського округу Гадяцької ОТГ, де сьогодні о 10-00 в приміщенні Біленченківського СБК працівниками організовано онлайн перегляд документального фільму. «Чорнобиль - подвиг і трагедія», який зібрав більше 100 онлайн переглядів. Жителі громади також відвідали могили своїх земляків, учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, які не дожили до цього дня.