В online-режимі проведено чергові засідання методичних об’єднань вчителів української та зарубіжної словесності і вчителів іноземних мов закладів загальної середньої освіти Гадяцької і Сергіївської ОТГ

  • 1128

Фото без описуФото без описуФото без опису

В умовах дистанційного навчання питання забезпечення неперервного, мобільного професійного розвитку й самовдосконалення учителя залишається сьогодні  дуже актуальним. Саме тому, 24 квітня 2020 року у online-режимі (Skype-конференції) проведено чергові засідання методичних об’єднань вчителів української та зарубіжної словесності і вчителів іноземних мов закладів загальної середньої освіти Гадяцької і Сергіївської ОТГ.

Під час засідання вчителі української мови та літератури, зарубіжної літератури, іноземних мов поділилися практичним досвідом організації дистанційного навчання, розглянули питання організованого закінчення 2019/2020 навчального року в умовах карантину та підготовки до проведення ЗНО для випускників 11 класів,  оцінювання учнів, обсягу домашнього завдання.

Для здійснення освітнього процесу педагоги закладів освіти оволоділи навичками роботи на  онлайн платформах, мобільних телефонах, мобільних додатках.  Використовуючи електронну пошту, сайти шкіл, особисті блоги та інші засоби навчання, учителі спілкуються з учнями та батьками,  розміщують навчальні матеріали, презентації, відео-уроки, гіперпосилання на них. 

Також розглянуто ряд організаційних питань, зокрема: педагогічні працівники, які атестувалися у 2019/2020 н. р. на підтвердження (присвоєння) вищої кваліфікаційної категорії, педагогічних звань презентували власні творчі доробки.

Члени методичного об’єднання обговорили також результати участі учнів закладів загальної середньої освіти ОТГ у ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з англійської, німецької мов, української мови та літератури і визначили шляхи підготовки до інтелектуальних змагань у 2020/2021 навчальному році.

Педагогічні працівники обмінялися думками з приводу організації роботи методичного об’єднання у наступному навчальному році.

Члени методичного об’єднання вчителів іноземних мов закладів освіти Гадяцької і Сергіївської ОТГ поспілкувалися також з нашою землячкою Р.М.Шаманською, яка вже три роки живе і працює в Пекіні, ознайомилися з прикладами організації дистанційного навчання для школярів КНР.

У засіданні методичного об’єднання брав участь завідувач методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Майборода С.М., який познайомив вчителів з особливостями підвищення кваліфікації у 2020 році.

За підсумками засідання модератором заходу, методистом методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Мирошниченко Н.М., матеріали для організації роботи вчителями надіслано до Skayp-чату.

 

За матеріалами  завідувача методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради С.М. Майбороди