Проведено online-засідання методичного об’єднання для вчителів предметів художньо-естетичного циклу закладів загальної середньої освіти Гадяцької та Сергіївської ОТГ Гадяцького району

30 квітня 2020 року в online-режимі проведено засідання методичного об’єднання вчителів предметів художньо-естетичного циклу закладів загальної середньої освіти  Гадяцької та Сергіївської ОТГ.

Перед педагогами наразі постало непросте завдання – як організувати продуктивний освітній процес дистанційно. Адже предмети художньо-естетичного циклу (мистецтво, образотворче мистецтво, музичне мистецтво) потребують від учителя володіння сучасними технологіями та новими формами роботи. Тому, online-засідання вчителів предметів ХЕЦ було проведено у форматі  - вчитель вчителю про дистанційне навчання.

Васильченко Т.І., учитель музичного мистецтва Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 4 імені Лесі Українки,  розповіла колегам про свою систему роботи дистанційно з учнями: використання відео-уроків, створення власної карти-таблиці з інтернет-посиланнями.  Рубан В.В., учитель музичного мистецтва Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова, розповів та наглядно продемонстрував використання програм, які можна застосувати для створення цікавого дистанційного навчання: Video pad, Auda citi, Karafun studio. Вчитель образотворчого мистецтва Розбишівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сергіївської ОТГ Козуб Н.П. поділилась досвідом використання програми Ornament.name, яка допоможе у створенні стилізованого орнаменту, або, навіть, допоможе розробити орнамент вишивки  закодованого ім’я, прізвища тощо.

Методист методичного кабінету Шимка Н.П. наголосила на питаннях щодо організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти під час карантину та про проведення підсумкового оцінювання та організованого завершення 2019/2020 навчального року.  Завідувач методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Майборода С.М. надав роз’яснення вчителям щодо особливостей підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2020 році.

У ході online-засідання вчителі мали змогу обмінятися думками щодо застосування саме новітніх технологій, які дозволять учням сприймати дистанційне навчання на позитиві.

За матеріалами методиста методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Шимки Н.П.