ПРИВІТАННЯ З НАГОДИ ДНЯ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ І 75 – Ї РІЧНИЦІ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

Дата: 08.05.2020 09:11

Дорогі ветерани!

Шановні мешканці Гадяцької міської об’єднаної територіальної громади!

Щиро вітаю з 75-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, Днем пам’яті та примирення.

Друга світова війна 1939 - 1945 років стала найбільшою трагедією людства у XX столітті. Українці зробили надзвичайно вагомий внесок у перемогу над нацизмом, ставши однією з націй-переможниць.

Вічна слава вам, ветерани, за те, що відстояли свободу й честь, незалежність нашої Батьківщини, зуміли здолати потужний натиск ворога. Ваш подвиг завжди буде прикладом служіння Вітчизні, взірцем патріотизму і самопожертви заради миру на землі.

Низько схиляємо голови перед мільйонами загиблих у Другій світовій війні, віддаємо шану всім, хто воював на фронтах, хто самовідданою працею в тилу наближав довгоочікувану Перемогу.

Від щирого серця бажаю вам і вашим рідним міцного здоров’я, миру, добра,  святкового настрою та віри в світле майбутнє.

З глибокою повагою,

міський голова  В.О.Нестеренко