Привітання міського голови з Днем матері

Дата: 10.05.2020 07:14

Дорогі, любі наші матері!

Від щирого серця вітаю вас зі святом – Днем матері. Матір є продовжувачем роду людського, вона для нас усіх найдорожча і найближча людина.

Материнська любов зігріває нас упродовж усього життєвого шляху. Саме мамині ніжні руки пригортають нас, надаючи найперше відчуття захисту і спокою. Саме її мудрі слова заспокоюють нас і підтримують протягом життя. Саме її сльози спонукають нас змінюватись і ставати кращими. Саме її погляд надає нам відчуття впевненості в своїх силах і в своєму майбутньому. Саме її серце бере на себе тяжкість наших випробувань і робить їх вдвічі легшими для нас.

У цей святковий день, милі, дорогі матері, прийміть слова вдячності й пошани! Нехай світлом і добром відгукуються у душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість!

Зі святом, любі матусі!

З великою повагою,