У online-режимі проведено інструктивно-методичну нараду для працівників психологічної служби закладів освіти Гадяцької та Сергіївської ОТГ

Дата: 12.05.2020 08:41

7 травня 2020 року методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради у online-режимі проведено інструктивно-методичну нараду для працівників психологічної служби закладів освіти Гадяцької та Сергіївської ОТГ.

До роботи методичного заходу долучилися 17 практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти. Під час наради обговорено наступні питання: про підсумки роботи психологічної служби закладів освіти Гадяцької та Сергіївської ОТГ за  2019/2020 н. р., про організацію дистанційної роботи працівника психологічної служби закладу освіти, про план заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) у закладах освіти.

Методист ММК Аколович Т.П. у рамках online-наради провела тренінг «Самодопомога в стресі», під час якого ознайомила учасників зібрання із різними техніками та вправами по даній темі.

Захід пройшов у теплій, дружній атмосфері.

Підготувала: Т.П. Аколович