Головний державний інспектор Управління Держпраці у Полтавській області інформує

Постановою КМУ від 04.05.2020 року № 343 Уряд продовжив карантин до 22 травня і запровадив нові карантинні послаблення для бізнесу та громадян.

Наразі роботодавцям дозволено приймати на роботу працівників без проведення попереднього медичного огляду.

Дозвіл на працевлаштування без попереднього медогляду і на роботу без періодичного медогляду діятиме на весь період карантину та впродовж 30 днів після його завершення.

Не проходити попередній медогляд під час прийняття на роботу та періодичний медогляд у цей період мають право працівники:

• зайняті на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці, або таких, де є потреба у професійному доборі;
  • робота яких пов’язана із забезпеченням безпеки руху та обслуговуванням залізничного транспорту;
  • підприємств міжгалузевого промислового залізничного транспорту;
  • працівників окремих професій, виробництв та організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення, визначених переліком професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним медичним оглядам, затвердженим постановою КМУ від 23.05.2001 № 559.