Водолази обстежили дно річки Псел

19 травня з наближенням масового літнього відпочинку на річці Псел водолази комунальної установи «Рятувально-водолазна служба» Полтавської обласної ради в районі міського пляжу здійснили обстеження підводної частини дна акваторії водойми, де буде зона масового відпочинку людей на воді. Рятувальники обстежили 750 кв. метрів дна річки, провели заміри глибин акваторії пляжу, склали карту виміру глибин дна водного об‘єкта, провели усунення перешкод з дна акваторії пляжу. Виявлені сторонні та небезпечні предмети, які можуть травмувати людей, вилучено на берег.

Тривають завершальні роботи по облаштуванню міського пляжу. Протягом усього сезону працюватимуть рятувальники.

В зв’язку з карантинними обмеженнями зона відпочинку буде відкрита відповідно до урядових постанов.