Проведено інструктивну нараду шкільних бібліотекарів Гадяцької ОТГ

Дата: 19.05.2020 16:29

Відповідно до плану роботи методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради на травень 2020 року в онлайн-режимі  було проведено інструктивну нараду шкільних бібліотекарів  закладів освіти Гадяцької ОТГ. На заході обговорено питання, пов’язані з поверненням підручників, які знаходяться у користуванні учнів, без порушень карантинних правил.

Разом з класними керівниками шкільні бібліотекарі звертаються до батьків та учнів з проханням обов’язково повернути підручники  до закладів освіти.

Вирішувалося також питання щодо здійснення інвентаризації бібліотечних фондів, забезпечення підручниками учнів 3 та 7 класів. Їх надходження до закладів освіти планується у липні-серпні цього року.

Підготувала Н.М. Мирошниченко