Медикам "швидкої", рятувальникам та санепідемстанції передано засоби захисту від коронавірусу

Дата: 25.05.2020 11:33

Із матеріального резерву Гадяцької міської об’єднаної територіальної громади для підстанції екстреної медичної допомоги Гадяцького району безповоротно передадуть засоби захисту – респіратори Бук – 3К FFP3 з клапаном в кількості 40 штук.

Таке рішення ухвалили на засіданні виконавчого комітету Гадяцької міської ради 21 травня.

На початку травня вже передано безповоротно і безоплатно  із матеріального  резерву  Гадяцької міської об’єднаної територіальної громади засоби захисту респіратори Бук – 3К FFP3 з клапаном для підстанції екстреної медичної допомоги Гадяцького району в кількості 60 штук, Гадяцькому міжрайонному відокремленому підрозділу лабораторних досліджень Держсанепідслужби України в кількості 30 штук,  пожежно-рятувальній частині ГУ ДСНС України у  Полтавській області (м. Гадяч)  в кількості 50 штук.

Міський голова Володимир Нестеренко  передав медикам екстреної медичної допомоги придбану за власні кошти  бактерицидну кварцеву лампу.