Весняні роботи по благоустрою тривають

Дата: 27.05.2020 16:39

Благоустрій міста є одним із ключових напрямів роботи міської влади. Прибирання вулиць, ремонт доріг,  викошування трави та висаджування розсади квітів – це ті питання, яким приділяється багато уваги у весняно-літній період.

Початок робочого тижня працівників МКП «Комунсервіс» розпочався зі стрижки газонів вздовж міських вулиць та на території парку «Перемога», а також з висаджування розсади квітів на клумбах і квітниках міста. Всього вже висаджено 12,0 тисяч штук квітів на суму 90,0 тисяч гривень.

Гарні клумби оформлені і  в Біленченківському старостинському окрузі

Приємно відмітити, що до оформлення квітників залучаються не тільки комунальники і працівники установ та організацій міста, а й небайдужі гадячани.

А найголовніше – давайте збережемо досягнуте, зробимо кращим наш навколишній світ.