З турботою про дітей

Дата: 01.06.2020 14:48

Турбота про дітей, усвідомлення пріоритетності їх інтересів мають стати філософією нашого життя, а Міжнародний день захисту дітей - це нагадування дорослим про необхідність дотримання прав дітей на життя, на освіту, на відпочинок і дозвілля, на захист від фізичного і психологічного насильства, на захист від експлуатації дитячої праці, як необхідних умов для формування гуманного і справедливого суспільства.

В рамках святкування Міжнародного дня захисту дітей спеціалісти відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради відвідали 27 сімей Гадяцької міської ОТГ, що перебувають  у складних життєвих обставинах, та вручили 50 подарункових наборів з солодощами для дітей придбані за кошти міського бюджету.

Бажаємо миру і злагоди кожній дитині, кожній родині! Наснаги та мудрості батькам, педагогам, дорослим, серця яких сповнені любові до дітей.