Вулиці міста прикрасили квіткові конструкції - термовазони

Дата: 10.06.2020 09:41

Минулого тижня робітники МКП «Комунсервіс» завершили роботи з установки нових квіткових конструкцій. Вулиці міста прикрасять квіткові водоспади.

Гадяч стає затишніше та красивіше. За ініціативи міського голови Володимира Нестеренка, встановлено близько 45 нових оригінальних квіткових конструкцій – термовазонів, закріплених на стовпах вздовж центральних вулиць міста: Полтавської та Лохвицької. Квіти висаджуються у спеціальні квіткові термовазони, які дозволяють підтримувати комфортний для квітів рівень вологості.

Станом на вчора висаджено 16 квіткових композицій. Працювали над квітковим озелененням міста робітники МКП «Комунсервіс». Працівники кажуть, що вклали душу в створення композицій, висаджуючи кожну квітку у вазон. Тепер перед ними стоїть не менш важливе завдання - догляд за рослинами. Роботи включають в себе регулярний полив, удобрення, щоб квіти росли і радували своєю красою протягом усього сезону.